Prawnicy

radca prawny Bartłomiej Czykiel (założyciel i właściciel Kancelarii) – prawnik z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywał w czasie pracy w Sądzie,  Kancelarii Radców Prawnych o ugruntowanej pozycji na śląskim rynku usług prawnych, a w późniejszym okresie samodzielnie świadcząc pomoc prawną na rzecz podmiotów gospodarczych (głównie spółek prawa handlowego) i klientów indywidualnych.

Specjalizuje się w: prawie cywilnym, gospodarczym, handlowym, administracyjnym, zastępstwie procesowym przed sądami i organami administracji publicznej oraz w sporządzaniu umów dla przedsiębiorców i konsumentów.
Biegle posługuję się językiem angielskim.

Traktuje swój zawód jak misje, wobec czego z jednakowym zaangażowaniem pomaga emerytowanej staruszce w czasie jej zmaganiach z ZUS-em, jak i spółkom prawa handlowego w czasie realizacji wielomilionowych kontraktów.

radca prawny Klaudiusz Brodziak (prawnik współpracujący z Kancelarią) – absolwent studiów prawniczych oraz lingwistycznych (biegle posługuje się językiem niemieckim i angielskim), wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach (nr wpisu KT 3009), prowadzi indywidualną Kancelarię w Tarnowskich Górach zajmującą się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych ze szczególnym uwzględnieniem spraw z zakresu prawa budowlanego, prawa transportowego oraz windykacji należności.

aplikant radcowski III roku – Jakub Matan (prawnik współpracujący z Kancelarią) – prawnik z doświadczeniem w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych w szczególności spółek prawa handlowego, w tym spółek samorządowych. Doświadczenie swoje zdobywał podczas obsługi podmiotów krajowych oraz zagranicznych pracując w Kancelarii Radców Prawnych, a także w Kancelarii Adwokacko – Radcowskiej oraz w trakcie indywidualnej działalności związanej z obsługą prawną przedsiębiorstw. Ponadto, posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa handlowego, cywilnego oraz administracyjnego wynikające z współpracy z uczelniami publicznymi oraz prywatnymi na Śląsku.

Biegle posługuje się językiem angielskim oraz hiszpańskim, a także posiada doświadczenie praktyczne w zakresie postępowań arbitrażowych zdobyte podczas THE ANNUAL WILLEM C. VIS INTERNATIONAL COMMERCIAL ARBITRATION MOOT organizowanego w Wiedniu, gdzie reprezentował drużynę Uniwersytetu Śląskiego.

Projekt i wykonanie: eConnect4U